ÖZDOĞU SARP İNŞ.MAD.TUR.TAŞ. ve TİC.A.Ş.

 

 

Şirketimiz kurulduğu tarihten beri dekapaj, kömür ve diğer madenlerin üretimi, inşaat yapım işleri ve karayolu ve fabrika tesviye işlerini başarıyla tamamlamıştır. 1974-2011 döneminde 2'si karayolu, 15'i dekapaj, 1' i saha düzenlemesi ve 4'ü dekapaj ve kömür üretimi olmak üzere 22 proje kapsamında 193.682.541 m3 dekapaj ve 3.789.646 ton kömür üretimini başarıyla gerçekleştirmiştir. Şirketimiz, rekabetçi şartlarda üstlenmiş olduğu maden ve inşaat sektöründeki taahhüt işlerini zamanında, ekonomik ve güvenli bir şekilde yaparak, ülkemiz genelinde başarı ve deneyimi ile ün yapmıştır. Şirketimiz, Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu, Türkiye Şeker Fabrikaları Kurumu, Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü, Bayındır İnşaat Şirketi ve Newmont Altın Şirketi için çeşitli büyüklüklerdeki projeleri tamamlamıştır.

Madencilik ve inşaat sektöründe başardığımız işler, bugünden sonra üstleneceğimiz taahhütlerin güvencesi olacaktır. Amacımıza ve kaliteye ulaşmadaki başarımız yaptığımız her işle ayrı ayrı kanıtlanmıştır. Çalışmalarımızı mevzuat çerçevesinde müşteri beklentilerine uygun ve maksimum emniyet şartlarını sağlayarak toplumun ihtiyaç ve beklentilerine saygı ve anlayış göstererek, uzman kadromuz ve teknik donanımımızla yürütmekteyiz.

ÖZDOĞU ŞİRKETİ' nin olanakları ve deneyimleri şunları içermektedir: yüzeysel veya detaylı maden tasarımı ve dizaynı, açık ocak veya yeraltı kömür ve diğer madenlerin üretimi, inşaat işleri ve tasarımı (yol, baraj vb.) ve proje yönetimi. Gücümüzü yetenekli ve kendini işine adamış çalışanlarımızdan almaktayız. Dünyanın herhangi bir yerinde ve herhangi büyüklükte bir işi yapabilmek için gerekli olan son teknolojiye sahip ekipmanımız ve teçhizatımız vardır.

Gelecek için vizyonumuz ÖZDOĞU ŞİRKETİ' ni madencilik ve inşaat sektöründe dünya ölçeğinde bir şirket yapmaktır. ÖZDOĞU ŞİRKETİ dünyanın her yerinden gelebilecek her çeşit birliktelik teklifine açıktır.

Telif Hakkı (c) 2012 Özdoğu Sarp İnş.Mad.Tur.Taş. ve Tic.A.Ş.

Bilgi Toplumu Hizmetleri | Çevre Politikası | Maden Emniyet Ve Çevre Taahhüdü | Sağlık Ve İş Emniyeti Politikası | Toplum İlişkileri Politikası

ozdogu.net | sarpinsaat.org | kuzeyegebakir.com | yapiturizm.com | Login